Pytać o to, co inni traktują jako oczywiste, zgłębiać to co niedostępne, pozornie „dzielić włos na czworo”, szukać możliwości, sensu, dobra, szczęścia… – czy to opis coachingu czy filozofii? Filozoficzne tematy: takie jak wolność, duchowość, komunikacja, postęp, społeczeństwo, język, miłość, śmierć, sprawiedliwość, sens, prawda, wartości, ludzkie życie… Filozoficzne metody myślenia: dialektyka, wnioskowanie, ale także intuicja, wgląd, narracja, dekonstrukcja, dialog, mit czy metafora… Coaching jako filozofia, filozofia jako coaching.

Trochę wykładu, trochę warsztatu, dużo dyskusji i prowokacji do myślenia na tematy rozmaite, ale zawsze ważne.

Będziemy zadawać pytania, szukać odpowiedzi, w tolerancja dla odmienności, w pokorze niewiedzy, w radości odkrywania tajemnic i spotkania z Drugim Człowiekiem. Zapraszamy w każdy ostatni czwartek miesiąca do Domu Instytutu Mukoid przy ul. Pużaka 3 na godz. 18:30 – to będzie wyjątkowy wieczór!

Cykl spotkań coaching i filozofia poprowadzi dr Ewa Mukoid, coach i filozof. W młodości zajmowała się filozofią zła, obecnie jako dojrzały coach bardziej przejmuje się urzeczywistnianiem dobra.

Ewa Mukoid – Doktor nauk humanistycznych, filozof i przedsiębiorca, autor książek i artykułów. Praktykuje coaching jako filozofię sensownego życia i sztukę szczęścia. Prowadzi procesy rozwojowe oraz mentoringi dla osób, zespołów i organizacji, które chcą wzmacniać swoją efektywność i kreatywność, rozwijając umiejętności osiągania satysfakcji (radości) poprzez świadome i twórcze rozwijanie swoich zasobów.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o zapisy poprzez formularz lub telefonicznie (66696956)

Koszt uczestnictwa w każdym wieczorze jest symboliczny i wynosi: 25 zł
Opłaty za warsztat można dokonać na miejscu lub przedpłatą na konto:
nr 19 1140 2017 0000 4202 1218 5254
– w tytule przelewu proszę podać datę warsztatu oraz swoje imię i nazwisko.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Nazwa warsztatu

Dane do faktury

Numer telefonu