Po co coachowi superwizja?

  • Aby doskonalić swoje umiejętności, upewniać się w tym, co robisz dobrze i zmieniać to, co zasługuje na zmiany,
  • Aby niwelować rozterki i wątpliwości, wspólnie z doświadczonym partnerem zastanawiać się nad opcjami i wyborami,
  • Aby nieustannie rozwijać się – w odpowiednim dla Ciebie tempie i czasie
    – nie poprzez zewnętrzne szkolenia lecz immanentnie, poprzez realia własnej praktyki,
  • Aby sprostać oczekiwaniom klientom, którzy potrzebują Twojej pewności i spokoju
  • Aby przeciwdziałać i zapobiegać: rutynie, wypaleniu, poczuciu niepewności czy wręcz winy,
  • Aby podnieść swoją odporność, świadomość i radość z wykonywanej pracy

W zawodzie takim jak nasz, stajemy samotnie wobec klienta, przyjmując pełną odpowiedzialność za nasze słowa i milczenia, za nasze działania i zaniechania.
Dlatego tak bardzo potrzebujemy możliwości poważnego i twórczego porozmawiania o tym, co budzi nasz niepokój, wątpliwości lub stanowi wyzwanie.
Takim bezpiecznym miejscem i wsparciem dla coacha jest superwizja – wbrew nazwie nie ma ona nic wspólnego z nadzorem i kontrolą – jest platformą nieustannego rozwoju i życzliwego wsparcia, w atmosferze pełnej dyskrecji i zrozumienia – dla profesjonalistów przez profesjonalistów.

dr Ewa Mukoid, jako jedyna osoba z Polski i jedna z niewielu w Europie, została zaproszona przez Josepha O’Connor (twórcę ICC) do udziału w w pierwszej edycji Master Academy Coach Supervision. Ukończenie tego dziewięciomiesięcznego szkolenia, wymagającego pogłębiającej lektury, realizacji własnych projektów i dziesiątków ćwiczeń, pozwala jej teraz w pełni świadomie i odpowiedzialnie oferować usługi superwizji coachom różnych nurtów, zarówno początkującym zmagającym się z pierwszymi coachingami, jak i tym najbardziej doświadczonym, których może niepokoić wizja wpadnięcie w rutynę lub wypalenie zawodowe.

Ewa Mukoid jest twórcą zatwierdzonego przez ICF programu Studia Zawodowe Coachingu ACSTH. Jako wieloletni asesor procesów egzaminacyjnych ICF oraz Mentor Coach figurujący w oficjalnym wykazie mentorów ICF Global. Pełni także honorową funkcję Dyrektora ds. Edukacji i Akredytacji ICF Polska.

Terminy superwizji zespołowej – od października 2016 w Kalendarzu

Koszty:

Udział w sesji superwizji zespołowej : 200 zł + VAT

Sesja superwizji indywidualnej : 300 zł + VAT