Warsztaty Online

Narzędziownik Coacha

Narzędziownik Coacha to nowy cykl warsztatów Instytutu Mukoid. Na każdym spotkaniu poznajesz i trenujesz w praktyce 1 nowe narzędzie, które potem możesz stosować podczas sesji coachingowych (a także szkoleń, warsztatów czy innych praktyk rozwojowych).

Jak to wygląda?

Krok 1: Prezentacja
Coach prowadzący warsztat prezentuje konkretne narzędzie coachingowe, omawia jego zasady, przebieg i przykładowe zastosowania. Uczestnicy mogą zadawać pytania.

Krok 2: Demo
Coach prowadzący warsztat przeprowadza sesję (lub fragment sesji) przy użyciu omawianego narzędzia.

Krok 3: Ćwiczenia
Uczestnicy w pokojach ćwiczą stosowanie danego narzędzia, wcielając się w role coacha, klienta, obserwatora.

Krok 4: Dyskusja i Rekapitulacja
Uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami, spostrzeżeniami, pomysłami. Coach prowadzący warsztat odpowiada na ewentualne pytania czy wątpliwości. Wspólne podsumowanie efektów warsztatu.

Co wynosisz z warsztatu?

  1. Znajomość nowego narzędzia (lub techniki, modelu, podejścia) wraz z propozycjami jego stosowania
  2. Trening umiejętności coacha w bezpiecznym i przyjaznym środowisku peer-coaching
  3. Materiały do wykorzystania w Twojej praktyce coachingowej
  4. Networking, rozszerzasz swoją sieć kontaktów zawodowych i koleżeńskich
  5. Certyfikat uczestnictwa w Warsztacie
Jak się zapisać na warsztat

Wybierz interesujący Cię warsztat (na żywo lub nagranie) i kliknij przycisk "Kup dostęp". Wypełnij pola ze swoimi danymi oraz podaj swój adres email (koniecznie sprawdź jego poprawność). Jeśli masz już założone konto, możesz się na nie zalogować.

Jeśli jesteś studentem lub absolwentem Instytutu Mukoid możesz skorzystać ze specjalnej zniżki. W tym celu uzupełnij pole z kuponem rabatowym. Kod kuponu znajdziesz na platformie dla studentów lub otrzymasz mailowo.

Opłać swoje zamówienie korzystając z szybkich płatności online lub zwykłym przelewem. Twoje konto zostanie utworzone (jeśli jeszcze go nie masz) i na podany adres email otrzymasz link do ustawienia swojego hasła.

Po dokonaniu płatności dostaniesz informację o zrealizowanym zamówieniu i otrzymasz dostęp do wykupionego warsztatu - będąc zalogowanym wejdź na stronę warsztatu, zamiast przycisku "kup dostęp" zobaczysz linka do spotkania na żywo lub do nagrania z warsztatu, który już się odbył.

Narzędziownik Coacha
O narzędziu: 4 pory roku porządkują nasze kalendarze i nadają charakter czasowi, w którym żyjemy. Kiedy Twój klient zastanawia się nad wyborem dróg lub metod...
Data:
21 lutego 2023
18:00
- 20:30